» Інформація » Три компанії взяли участь у процедурі відкритих конкурсних торгів по ремонту автодороги Мукачеве-Львів

Автор: admin2 от 2-06-2015, 10:26

Три компанії взяли участь у процедурі відкритих конкурсних торгів по ремонту автодороги Мукачеве-ЛьвівУ п’ятницю, 29 травня відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів на проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів на ділянці км 436+433 - км 439+433 Львівської області (вул. Зелена – Сихівське кладовище).

Заявки на участь в торгах подали такі компанії: ТзОВ "Балтом Україна", ТзОВ  "Онур Конструкціон Інтернешнл" та ТзОВ "Ожидівський асфальтобетонний завод".

Кошти на проведення ремонту автодороги передбачено Постановою КМУ №  323 від 25.05.2015 "Про затвердження порядку використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства  областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема доріг Мукачеве - Львів, Татарів - Кам’янець-Подільський. Стрий - Мамалига)". Згідно з Постановою на Львівщину передбачено 200 млн. грн., за які ремонтуватимуть дві ділянки автодороги Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів.