» Інформація » Науковці обстежили водоспад у Довгому Гірському

Науковці обстежили водоспад у Довгому Гірському

Автор: admin2 от 12-06-2015, 10:35

Науковці обстежили водоспад у Довгому ГірськомуЗаступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник очолив робочу групу, яка вчора відвідала рекреаційно привабливі місця гірської зони району. Працівники райдержадміністрації та науковці, зокрема, кандидат біологічних наук, доцент Мирон Цайтлер, побували в с.Довге Гірське, де провели обстеження водоспаду Лазний і можливостей облаштування оглядового майданчика для туристів. За результатами обстеження буде зроблене наукове обґрунтування для департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Як уже неодноразово повідомлялося, райдержадміністрація виступила з ініціативою надання водоспадові статусу гідрологічної пам'ятки місцевого значення. Свого часу, перебуваючи в районі, директор департаменту Олексій Балицький повідомив, що на створення об'єктів природно-захисного фонду буде передбачено кошти з обласного бюджету. До облаштування території готові долучитися Довжанська гірська сільська рада, Асоціація гірських провідників “Ровінь”.

Унікальна пам'ятка природи, яка розташована на висоті біля 500 м. над рівнем моря, має понад 12 метрів. До того ж місцеві мешканці дослідили, що взимку при низьких температурах водоспад замерзає.