Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з формування карти інвестиційної привабливості Дрогобицького району. Проводив засідання голова райдержадміністрації Максим Лісогор. Він поставив завдання сформувати справді корисну і потрібну інформацію для інвесторів, і визначитися, “...що у нас є, що ми можемо запропонувати людям, і для чого це потрібне району та потенційним інвесторам”.
Керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, промисловості та торгівлі Ярослава Ковтик розповіла про проекти, які реалізуються в районі (альтернативна енергетика, тваринництво, садівництво) а також перелічила напрацьовані відділом пропозиції, зокрема, щодо вільних земельних ділянок, виробничих площ, які можуть бути задіяні для реалізації інвестиційних проектів у сфері альтернативної енергетики, промислового чи сільськогосподарського виробництва, рекреації і туризму.
Детально було обговорене питання створення кар'єру піщано-гравійної суміші, про яке інформував заступник голови РДА Іван Мізерник. Голова райдержадміністрації зазначив, що це питання важливе і райдержадміністрація повинна тримати його під контролем. Оскільки потреба Дрогобиччини в гравії дуже велика, треба, щоб до справи взялися відповідальні люди, а не ті, хто хоче мати з цього миттєвий і нечесний зиск.
Підсумовуючи засідання, Максим Лісогор висловив свої пропозиції до інвестиційної карти, яка має бути доступною та зрозумілою для користувачів, і наголосив, що особливу увагу треба приділити співпраці з науковою творчою молоддю. Окремою вагомою частиною карти мають стати пропозиції щодо розвитку туризму.













