» Інформація » Затверджено переліки ремонтів доріг комунальної власності та загального користування у Львівській області

Автор: admin2 от 23-06-2015, 13:33

Затверджено переліки ремонтів доріг комунальної власності та загального користування у Львівській областіГолова Львівської обласної держаної адміністрації затвердив Переліки об'єктів будівництва, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності.

Їх ремонт заплановано провести у 2015 році за рахунок коштів резервного фонду дорожньої інфраструктури обласного бюджету.

Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг комунальної власності.

Переліком об'єктів будівництва, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення.