Вчора представники районної влади брали участь в урочистих заходах з нагоди 22-ї річниці санаторію “Карпати”. Від імені голови райдержадміністрації Максима Лісогора колектив та його керівництво привітав перший заступник Степан Рудницький. Він побажав відомому в Україні та за її межами готельно-курортному комплексу “Карпати” успішної праці та процвітання. Степан Рудницький вручив генеральному директорові комплексу Леву Грицаку та його заступнику Віталію Ясінському грамоти голови райдержадміністрації з нагоди 22-річчя санаторію та за сприяння у відзначенні на Дрогобиччині Дня молоді.













