» Інформація » Райдержадміністрація привітала готельно-курортний комплекс "Карпати" з 22-річчям

Райдержадміністрація привітала готельно-курортний комплекс "Карпати" з 22-річчям

Автор: admin2 от 2-07-2015, 12:34
 (голосів: 0)

Райдержадміністрація привітала готельно-курортний комплекс "Карпати" з 22-річчямВчора представники районної влади брали участь в урочистих заходах з нагоди 22-ї річниці санаторію “Карпати”. Від імені голови райдержадміністрації Максима Лісогора колектив та його керівництво привітав перший заступник Степан Рудницький. Він побажав відомому в Україні та за її межами готельно-курортному комплексу “Карпати” успішної праці та процвітання. Степан Рудницький вручив генеральному директорові комплексу Леву Грицаку та його заступнику Віталію Ясінському грамоти голови райдержадміністрації з нагоди 22-річчя санаторію та за сприяння у відзначенні на Дрогобиччині Дня молоді.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua