6 липня заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник провів нараду щодо організації конкурсів з вивозу твердих побутових відходів, в якій взяли участь завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства Ганна Павлюк, сільський голова Смільнянської сільської ради Володимир Кузан та землеупорядник Бистрицької сільради. Дане питання 24 червня розглядалося на нараді в голови ЛОДА Олега Синютки, на якому було прийняте рішення забезпечити проведення подібних конкурсів з територій населених пунктів, які не охоплені спеціальними перевізниками.
Для забезпечення центрального збору ТПВ на території району розміщені 186 контейнерів загального використання, 55 контейнерів для роздільного збирання пластику та 12 – для роздільного збирання скла. На даний час на території району централізованим збором та захороненням твердих побутових відходів охоплено 85,5% населення. Та все ж мешканці п’яти сільських рад /Рибник, Бистриця Гірська, Воля Якубова, Смільна, Ступниця/ та Підбузької селищої ради або одинадцяти населених пунктів не охоплені збором та вивезення побутового сміття, хоч інформація про оголошення виконавця на збір та вивіз ТПВ були опубліковані в засобах масової інформації.
Також слід зазначити, що сільські голови Ступниці та Рибника практично ігнорують будь-яку співпрацю по цьому питанню.
Щодо присутніх на нараді представників Бистриці Гірської та Смільної, то вони запевнили, що конкурс на вивіз ТПВ буде проведено найближчим часом.













