» Інформація » Робоча група райдержадміністрації обстежила дорогу в районі Млинок

Робоча група райдержадміністрації обстежила дорогу в районі Млинок

Автор: admin2 от 21-07-2015, 01:44

Робоча група райдержадміністрації обстежила дорогу в районі Млинок17 липня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника відбувся виїзд робочої групи з обстеження стану дороги загального користування Дрогобич (Млинки) – Тустановичі , яка перебуває у вкрай незадовільному стані. В роботі робочої групи взяли участь Модрицький сільський голова Мирон Флюнт, представники філії “Дрогобицький райавтодор”, Дрогобицького ДЛГ, НГВУ “Бориславнафтогаз”, СТ “Троянда”, зав. сектору з питань ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Ганна Павлюк. В ході обcтеження прийняте рішення залучити всі дотичні підприємства та громадськість до робіт з ремонту дороги. Розпочати роботи планується з 20 липня шляхом влаштування проточних канав для стоку вод та покосу узбіч, планування та вирівнювання дороги грейдером. Після проведення робіт з ремонту дороги передбачається розпочати ремонт мосту через р.Вишнянку.