» Інформація » Райдержадміністрація просить перевізників забезпечити безкоштовний проїзд учасникам АТО

Райдержадміністрація просить перевізників забезпечити безкоштовний проїзд учасникам АТО

Автор: admin2 от 22-07-2015, 16:28
 (голосів: 0)

Райдержадміністрація просить перевізників забезпечити безкоштовний проїзд учасникам АТОКерівництво райдержадміністрації звернулося до перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення на території району, з листом щодо забезпечення дотримання Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (п.7 ст.12) в частині пільгового (безкоштовного) проїздуукраїнським військовим - учасникам бойових дій на сході України незалежно від кількості осіб-пільговиків в транспортному засобі.

Також райдержадміністрація просить вишукати можливість пільгового (безкоштовного) проїзду членам сімей загиблих на сході українських воїнів з Дрогобицького району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua