Під час нещодавньої наради з перевізниками голова райдержадміністрації Максим Лісогор попередив, що особисто відвідає кожне з підприємств. Свої візити очільник району розпочав з МКП “Транс-Екіпаж”. Він оглянув виробничу базу підприємства, майстерні, медичний блок, ознайомився з технічним забезпеченням, умовами для ремонту техніки та праці робітників. Директор Йосип Дяків інформував голову райдержадміністрації з сьогоденням та перспективами розвитку підприємства. Максим Лісогор наголосив на якості та культурі пасажирських перевезень, толерантному обслуговуванні пасажирів пільгових категорій, інших робочих питаннях.













