» Інформація » «Необхідно покращити екологічний стан старорічища Бистриці поблизу Верхнього Дорожева», - Максим Лісогор

Автор: admin1 от 5-08-2015, 10:04

«Необхідно покращити екологічний стан старорічища Бистриці поблизу Верхнього Дорожева», - Максим ЛісогорГолова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор, заступник голови РДА Іван Мізерник, оглянули на території Верхньодорожівської сільської ради законсервований, незавершений об’єкт, який увійшов у програму в межах Інвестиційного проекту комплексного протипаводкового захисту Львівської області. В результаті проведених робіт ТзОВ «ТКС Гідроресурс» зі зміни русла річки Бистриця, на місці старорічища утворюється замуленість, погіршився екологічний стан цієї території. Необхідно провести комплекс робіт по виправленню цієї ситуації.

Нагадаємо, що руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на річці Бистриця та роботи щодо часткової зміни русла річки біля села Верхній Дорожів в 2010-11 роках проводило ТзОВ «ТКС Гідроресурс» за кошти державної програми реалізації протипаводкових заходів.