» Інформація » Забезпечити благоустрій в районі - обов’язок кожного з нас

Забезпечити благоустрій в районі - обов’язок кожного з нас

Автор: admin1 от 17-08-2015, 13:09
 (голосів: 0)

Забезпечити благоустрій в районі - обов’язок кожного з насНапередодні святкування 24-річниці від Дня незалежності України необхідно провести роботи щодо забезпечення благоустрою населених пунктів району, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників, пам’ятних знаків – на цьому наголосив на сьогоднішній нараді голова Дрогобицькій райдержадміністрації Максим Лісогор.

Також він зазначив, що потрібно забезпечити виконання робіт з упорядкування та благоустрою дитячих і спортивних майданчиків, територій підприємств, установ та організацій, привести до належного санітарного стану зелені зони, прибережні смуги річок, вжити заходи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua