На цю тему 20 серпня в міському народному домі відбулася зустріч ГО «Всеукраїнське об'єднання учасників АТО», волонтерської групи «Захід-Дрогобич», волонтерів, бійців - учасників бойових дій із представниками міліції, СБУ, військового комісаріату, соціального захисту, перевізників Дрогобиччини, місцевих та обласних засобів масової інформації. Участь в зустрічі взяв голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор, який розповів про діяльність управлінь та служб району щодо захисту прав учасників АТО. Він інформував, що до Дня незалежності України надано одноразову грошову допомогу 160 учасникам АТО, 102 неповнолітнім дітям демобілізованих учасників АТО, 10 родинам загиблих учасників, чотирьом неповнолітнім дітям з родин загиблих учасників АТО та двом родинам Небесної Сотні, постійно йде робота для забезпечення дров на опалювальний сезон та виділення земельних ділянок.
«Ми разом з ГО «Всеукраїнське об'єднання учасників АТО» координуємо рішення по виділенню земельних ділянок в районі та в робочому порядку погоджуємо ці питання. Так буквально цими днями в Лішнянській сільській раді виділено три ділянки, в Болехівській – одинадцять», - сказав Максим Лісогор.
Питання, що піднімали організатори зустрічі стосувалися прав учасників АТО, а саме: 75-процентна знижка квартирної плати та вартості комунальних послуг, безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, першочергове забезпечення жилою площею та інші, а головне - це забезпечення цих прав на місцях, адже бувають поодинокі випадки їх не дотримання, особливо в громадському транспорті.
Як запевнила координатор зустрічі волонтер Марія Головкевич, такі зустрічі дуже потрібні для тих, хто брав участь у війні на сході країни і вони надалі будуть регулярно проводитись.













