» Інформація » За минулий тиждень до "Служби 112" звернулось понад 600 мешканців

За минулий тиждень до "Служби 112" звернулось понад 600 мешканців

Автор: admin2 от 26-08-2015, 10:29
 (голосів: 0)

За минулий тиждень до "Служби 112" звернулось понад 600 мешканцівЗ 17 до 23 серпня 2015 року Служба 112 опрацювала 627 звернень мешканців Львівської області. З цієї кількості звернень 128 скеровано на екстрену службу 101, 146 звернень - на 102, 101 звернення - на 103, 16 - за номером 104 та 236 - на «Гарячу лінію області».

Зокрема, на «Гарячу лінію області» громадяни найчастіше звертались з питань транспорту, ремонту доріг, комунального господарства. Із зареєстрованих  звернень за тиждень 147 заявникам надано відповіді, ще 89 звернень перебуває на розгляді.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua