» Інформація » В Дрогобицькій РДА відбувся семінар з енергоефективності

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар з енергоефективності

Автор: admin1 от 26-08-2015, 15:24
 (голосів: 0)

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар з енергоефективностіСьогодні, 26 серпня, в Дрогобицькій районній державній адміністрації відбувся семінар з енергоефективності, в якому взяли участь представники компаній, які працюють у сфері енергозбереження – це ТОВ «Епіцентр К», ПрАТ «Термінал-М», компанія «Henkel», фінансових установ, які кредитують енергозберігаючі програми – Дрогобицьке відділення АТ «Ощадний банк», кредитна спілка «Бойківщина», Дрогобицьке відділення ПАТ АКБ «Львів», «Укргазбанк», голови ОСББ, сільські голови. Відкриваючи семінар заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник зазначив, що питання енергозбереження – це питання національної енергетичної безпеки, яке завжди буде В Дрогобицькій РДА відбувся семінар з енергоефективностіактуальним за всіма напрямками. В умовах сьогодення ощадливе використання паливно-енергетичних ресурсів, заміщення газу  альтернативними видами палива та державна підтримка впровадження енергоефективних заходів є надзвичайно важливими для сучасної України. На Львівщині діє обласна програма енергозбереження для бюджетної сфери. Цього року на енергоефективні заходи цієї програми у бюджеті області передбачено 15 млн. грн.

Керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, промисловості та торгівлі Ярослава Ковтик розповіла, що Постановою Кабінету Міністрів України  від В Дрогобицькій РДА відбувся семінар з енергоефективності08.04.2015 року №231  «Про внесення змін  до постанови  КМУ  від 1 березня 2010 року № 243» передбачено часткову компенсацію вартості енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредитів, залучених в уповноважених банках на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів з метою впровадження стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, фізичних осіб до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання або матеріалів.

Учасники семінару обмінялися думками щодо питань енергозбереження та презентували нові можливості та переваги як для окремих громадян так і для об’єднань співвласників багатоповерхових будинків.

 

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар з енергоефективності

 

 

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар з енергоефективності

 

 

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар з енергоефективності

 

 

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар з енергоефективності
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua