» Інформація » Упорядкування системи ведення військового обліку не знімається з порядку денного

Автор: admin2 от 17-09-2015, 10:00

Упорядкування системи ведення військового обліку не знімається з порядку денногоРобоча група райдержадміністрації на чолі з керівником апарату Степаном Рудницьким здійснила об'їзд низки населених рунктуів гірської частини району. Члени робочої групи, серед яких були представники військкомату, перевірили стан ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування . Було також надано роз'яснення щодо завдань, визначених в розпорядженні голови облдержадміністрації щодо уточнення військового обліку. В цьому контексті робоча група проінспектувала готовність працівників місцевих рад до роботи з електронним реєстром військовозобов'язаних. За підсумками об'їзду Степан Рудницький відзначив, що в більшості сільських рад відповідальні за військовий облік виправили помилки та поліпшили ситуацію, втім, органи місцевого саморядування мають ще над чим працювати, щоб поставити роботу на належний системний рівень.