» Інформація » Про Сторонянську школу знову велася мова в райдержадміністрації

Про Сторонянську школу знову велася мова в райдержадміністрації

Автор: admin2 от 17-09-2015, 17:31
 (голосів: 0)

Про Сторонянську школу знову велася мова в райдержадміністраціїСьогодні заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник провів робочу нараду щодо добудови Сторонянської школи. У нараді взяли участь представники районного управління капітального будівництва та відділу освіти, до якого перейшли функції замовника. Обговорювалися питання проведення в стислі терміни коректування та експертизи проектно-кошторисної документації, тендерних процедур, оскільки залишилося не так багато часу, щоб встигнути належним чином освоїти бюджетні кошти.

Як уже повідомлялося, голова райдержадміністрації Максим Лісогор жорстко ставить питання ефективного використання бюджетних коштів та вкрай негативно ставиться до практики довгобудів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua