» Інформація » Дрогобич відзначає свої уродини

Дрогобич відзначає свої уродини

Автор: admin2 от 21-09-2015, 09:04

Дрогобич відзначає свої уродиниСьогодні дрогобичани святкують День рідного міста. Науковці та історики по-різному визначають дату заснування та походження назви Дрогобич, але всі єдині в одному — це місто у всі часи було осередком промислів, науки, культури, містом патріотів, батьківщиною видатних людей, які прославили Україну в світі.

Незважаючи на усі труднощі, сьогодні Дрогобич завдяки його небайдужим мешканцям зберігає та примножує свою славу, приваблюючи чисельних гостей як з України, так і з-за кордону. Дрогобицька молодь, вихована на кращих традиціях славних предків, протягом останніх подій в Україні демонструє активну громадянську позицію, непідробний патріотизм, героїзм у боротьбі за незалежність та європейське майбутнє України.

Дрогобицька райдержадміністрація на чолі з головою Максимом Лісогором щиро здоровить дрогобицьку громаду із Днем міста. Бажаємо розквіту, спільної успішної праці, миру, злагоди, Господнього благословення.