В середу, 7 жовтня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор, провів засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання і виплаті у 2015 році грошової допомоги родинам учасників АТО, на якій обговорили питання про надання матеріальної допомоги демобілізованим воїнам, які повернулися із зони АТО, з нагоди Дня захисника України. Пропозиція Максима Лісогора про виділення їм та родинам загиблих учасників АТО і Небесної сотні по 200 гривень знайшла підтримку в більшості членів комісії. Окрім цього, керівник управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА Галина Чапля повідомила, що в рамках діючої програми є можливість виплатити таку ж суму і ветеранам, воїнам УПА.
Слід також відзначити, що районна влада нещодавно, до Дня Незалежності України, за рахунок коштів районного бюджету також виплатила одноразову грошову допомогу цій категорії людей.













