Відкриваючи друге засідання організаційного комітету по відзначенню 160-річниці Івана Франка голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор відзначив, що вже опрацьовано ряд слушних пропозицій, які прозвучали на першому засіданні і попросив більш активно попрацювати в цьому напрямку.
Канцлер Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ КП, настоятель храму в с. Нагуєвичі о. Андрій Безушко зазначив, що Львів для Франка був містом, де він працював, Дрогобич – містом, де навчався, але кожна людина має місце, де народилася, і таке місце для Івана Франка є Нагуєвичі. Тому потрібно, щоб село з гідністю зустріло цей ювілей.
Члени оргкомітету – заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник голови Дрогобицької районної ради Роман Урбан, голова міськрайонного товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Микола Садоха, голова Благодійного фонду ім. І. Франка, професор ДДПУ Ярослав Радевич-Винницький, депутат районної ради Любомир Сікора, директор міського народного дому Петро Кос, директор Дрогобицької художньої школи Ігор Шимко, в.о. керівника відділу культури і туризму Надія Козар, сільський голова Нагуєвич Михайло Чапля обговорили пропозиції, що прозвучали на засіданні та вирішили протягом найближчого часу підготувати обґрунтоване рішення, яке направити до Львівської обласної адміністрації та Кабінет Міністрів України.













