» Інформація » В районі проведуть моніторинг діючих договорів оренди на земельні ділянки

В районі проведуть моніторинг діючих договорів оренди на земельні ділянки

Автор: admin2 от 27-10-2015, 16:49

В районі проведуть моніторинг діючих договорів оренди на земельні ділянкиСьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи райдержадміністрації з питань моніторингу договорів оренди на земельні ділянки сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Засідання провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник.

Проаналізовано стан діючих договорів оренди та сплати орендної плати відповідно до чинного законодавства. Члени робочої групи подали пропозиції щодо заходів для приведення у відповідність до існуючих норм договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення та своєчасної сплати орендної плати.