У вівторок, 17 листопада на розгляд Координаційної Ради Майдану представили загальну концепцію відзначення Дня Гідності та Свободи і другої річниці початку Революції Гідності. Цьогорічні заходи, які відбудуться 21-22 листопада, проходитимуть під загальним гаслом "Вільні творять майбутнє". Про це повідомила директор департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації Галина Гречин.
За словами Галини Гречин, урочистості розпочнуться 21 листопада у День Гідності та Свободи із вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників АТО: на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку відбудеться Молитовний Майдан та віче.
"У цей день на вулицях міста Львова проходитиме акція "Україна – це Європа", - зазначила Галина Гречин. - Усі бажаючі зможуть отримати безкоштовну стрічку, як символ ідеї, що об’єднала мільйони сердець ставши поштовхом до Євромайдану".
В рамках заходів заплановано також проведення низки конференцій, круглий стіл "Революція Гідності: очікування та здобутки України на шляху до Європи", панельна дискусія "730 днів – від Євромайдану до реформ" тощо.
Крім того, упродовж 21-22 листопада триватиме інтерактивна акція "Спогад та Поступ". Акція відбуватиметься в наметі на площі навпроти пам’ятника Тарасу Шевченку.
"Захід занурить відвідувачів у події дворічної давнини, навіє спогади та передасть атмосферу Майдану, - додала Галина Гречин. - В наметі діятиме "Пошта Майдану". Бажаючі зможуть написати лист воїну, що на даний час перебуває в зоні ведення бойових дій. Також на великому екрані транслюватимуть документальні фільми, а вулицями центральної частини Львова пересуватиметься автопробіг, що складатиметься з учасників "Автомайдану".
У неділю, 22 листопада, на проспекті Свободи відбудеться мистецька акція "Художник на Майдані: минуле і сьогодення". О 18:00 в Музеї визвольної боротьби на підтримку українських воїнів розпочнеться благодійної вистава "Кордон".
Представлення концепції відзначення Дня Гідності та Свободи і другої річниці початку Революції Гідності відбулося за участі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та голови ЛОР Петра Колодія.













