» Інформація » Дрогобицькі рятувальники отримали пальне з районного резерву

Дрогобицькі рятувальники отримали пальне з районного резерву

Автор: admin2 от 24-11-2015, 15:31
 (голосів: 0)

Дрогобицькі рятувальники отримали пальне з районного резервуГолова райдержадміністрації Максим Лісогор підписав розпорядження "Про виділення пального з районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів", відповідно до якого 5-й державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Львівській області виділено 315 літрів дизельного палива. Допомога рятувальникам надана для забезпечення своєчасного та оперативного реагування та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, для рятування людей, ліквідації пожеж, аварій на об’єктах і системах життєзабезпечення на території Дрогобицького району, беручи до уваги рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua