Сьогодні голова райдержадміністрації Максим Лісогор провів зустріч з сім'ями загиблих учасників АТО, які подали документи на поліпшення житлових умов, та сільськими, селищними головами тих територій, де створено житловий облік. У нараді також взяли участь представники управління соцзахисту та фінансового управління.
Оскільки ситуація та потреби у кожній родині є різні, як і різні можливості населених пунктів, після загальної наради Максим Лісогор поспілкувався з кожною родиною окремо у присутності сільського голови.
Житло буде придбане за кошти субвенції з державного бюджету. Головними розпорядниками коштів визначені сільські, селищні ради. За результатами наради голова райдержадміністрації доручив місцевим головам забезпечити ефективне та своєчасне цільове використання коштів.













