На черговому засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення 125-х роковин народження Андрія Мельника, яке відбулося вчора, обговорювалися основні заходи, які проходитимуть на Дрогобиччині в рамках ювілею. Спільно з представниками відділу освіти райдержадміністрації, Дрогобицького державного педуніверситету ім. І. Франка та музею “Дрогобиччина” вирішено узгодити графік проведення екскурсій та історичних годин у Меморіальній кімнаті Андрія Мельника.
Йшлося про проведення урочистої академії у м.Дрогобич, тематичних виставок, презентацію творів сучасних українських авторів про Андрія Мельника та його громадську і політичну діяльність. Обговорювалося питання виготовлення афіш та іншої поліграфічної продукції.
У засіданні взяв участь провідник Львівської обласної ОУН Олег Гринюк, який виклав свої пропозиції до організації ювілейних заходів.
Оргкомітет збереться наступного тижня знову, щоб остаточно узгодити організаційні питання проведення заходів та сценарій урочистого віча біля Меморіалу Андрія Мельника у с.Воля Якубова, який підготувала старший науковий працівник музею “Дрогобиччина” Марія Головкевич.













