Сьогодні в райдержадміністрації відбулася нарада-семінар для сільських, селищних голів. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Максим Лісогор та голова районної ради Михайло Сікора, які окреслили основні завдання, які стоять перед місцевою владою. Йшлося зокрема про взаємодію райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування у вирішенні першочергових завдань таких, як виконання бюджетів та формування основних фінансових документів на наступний рік тощо. Начальник Дрогобицького міського відділу СБУ Борис Пантюхов вкотре нагадав сільським, селищним головам про необхідність взаємодії між органами СБУ, поліції та влади для організації безпеки громадян та громадянського спокою на території району, запобігання терористичним загрозам та провокаціям. Б. Пантюхов попросив голів, особливо новообраних, тісно співпрацювати та допомагати дільничним інспекторам, які працюють у населених пунктах району.
Учасники наради семінару розглянули питання порядку денного: про затвердження місцевих бюджетів на 2016 рік, про визначення проблемних питань при здійсненні прийому громадян інспекторами поліції.













