» Інформація » У керівники районів рекомендовано 6 кандидатів – результати співбесіди

У керівники районів рекомендовано 6 кандидатів – результати співбесіди

Автор: admin2 от 17-12-2015, 11:12
 (голосів: 0)

У керівники районів рекомендовано 6 кандидатів – результати співбесідиНа посади голів чотирьох райдержадміністрацій Львівщини конкурсна комісія обрала шість кандидатів. За результатами тестування та співбесіди 16 грудня у керівники Бродівського, Мостиського та Самбірського районів рекомендовано по одному претенденту, а Сокальського – аж троє осіб.

"З-поміж 26-ти кандидатів двоє не взяли участь у цих етапах відбору, - розповіла керівник апарату Львівської ОДА, голова комісії з попереднього відбору Маріанна Вільшинська. - Тестування успішно здали 24 претенденти. Основним критерієм відбору стала співбесіда з членами комісії. У результаті ми обрали найкращих та рекомендували голові облдержадміністрації".

Також нагадаємо, що до п’ятниці, 18 грудня, в області триває відкритий відбір на посади керівників семи структурних підрозділів. Зокрема, п’яти директорів департаментів: міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва; економічної політики; паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження; дорожнього господарства, транспорту та зв’язку; екології та природних ресурсів, а також начальника управління туризму та курортів та директора Державного архіву Львівської області. Окрім цього, у Львівській ОДА розпочався конкурс на заміщення посади директора департаменту архітектури та розвитку містобудування - головного архітектора області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua