» Інформація » Голова Львівської ОДА відзвітував про роботу у 2015 році

Голова Львівської ОДА відзвітував про роботу у 2015 році

Автор: admin1 от 29-12-2015, 15:08
 (голосів: 0)

Голова Львівської ОДА відзвітував про роботу у 2015 роціУ вівторок, 29 грудня, під час прес-конференції голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка підвів підсумки про роботу у 2015 році. Зокрема, очільник області наголосив на тих завданнях, які він озвучив під час свого представлення Президентом України і обіцяв виконати.
“Три основні питання, які стояли перед нами на 2015 рік, це першочергово було забезпечити обороноздатність України та підтримку учасників АТО та їх родин, - зазначив Олег Синютка. - Окрім того, пріоритетом у нашій роботі впродовж року була боротьба з корупцією та відновлення інфраструктури”.
Також керівник області розповів про інвестиційні проекти, старт процесу децентралізації, розвиток агропромислового комплексу, співпрацю з громадськістю, соціальні та культурні ініціативи.

Більше інформації можна отримати у Презентації звіту.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua