» Інформація » Керівники районів та директори департаментів ЛОДА публічно відзвітують про роботу

Керівники районів та директори департаментів ЛОДА публічно відзвітують про роботу

Автор: admin2 от 5-01-2016, 11:36
 (голосів: 0)

Керівники районів та директори департаментів ЛОДА публічно відзвітують про роботуЗ 20 січня голови районних державних адміністрацій Львівщини звітуватимуть про виконану роботу у 2015 році. Відповідне доручення про звітування під час апаратної наради у понеділок, 4 січня, дав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

"Очільники районів публічно перед громадою розкажуть про свою роботу і представлять перспективні плани на 2016 рік, - зазначив керівник області. - Відповідні графіки проведення і місце таких зустрічей будуть затверджені найближчим часом".

Окрім того, Олег Синютка доручив скласти графік звітувань й директорів департаментів Львівської ОДА. "Подібного досі ще не практикували, тому ці звіти мають бути максимально відкритими і публічними, - зазначив Олег Синютка. - Відповідно на звітування ми запрошуємо представників громадськості, експертів та, зрештою, усіх охочих ознайомитися з роботою адміністрації".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua