» Інформація » Фахівці райдержадміністрації проаналізували ситуацію на дорогах наприкінці минулого тижня

Фахівці райдержадміністрації проаналізували ситуацію на дорогах наприкінці минулого тижня

Автор: admin2 от 25-01-2016, 09:08
 (голосів: 0)

Фахівці райдержадміністрації проаналізували ситуацію на дорогах наприкінці минулого тижняВідповідно до рішення районного Оперативного штабу фахівці РДА провели моніторинг стану доріг району в умовах погіршення погоди. За інформацією сектору житлово-комунального господарства та інфраструктури у зв’язку із посиленням снігопадів 22 січня активізували свою роботу підприємства, які обслуговують дороги Дрогобицького району – ТзОВ “Магістраль” та філія “Дрогобицький райавтодор”. Підприємство ТзОВ “Магістраль”двічі проводило посипання піщано-соляною сумішшю Східницького перевалу: перший раз о 2 годині ночі,  вранці з 7.40 до 8.40 була проведена другу підсипка та очищення траси від снігу. На напрямку Меденичі-Дрогобич-В.Гаї дорожники також працювали на трасі двічі - о першій та о третій годині ночі. Філія “Дрогобицький райавтодор” з 24.00 год. прочищала дороги в селах Лішня, Брониця, Лужок, у гірській частині району, а зранку наступного дня (з 09.00 год.) - в напрямку с. Уличне.  

Аналіз роботи дорожніх служб проводиться як з допомогою системи GPS, так під час виїздів на найбільш проблемні ділянки автошляхів району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua