Відповідно до рішення районного Оперативного штабу фахівці РДА провели моніторинг стану доріг району в умовах погіршення погоди. За інформацією сектору житлово-комунального господарства та інфраструктури у зв’язку із посиленням снігопадів 22 січня активізували свою роботу підприємства, які обслуговують дороги Дрогобицького району – ТзОВ “Магістраль” та філія “Дрогобицький райавтодор”. Підприємство ТзОВ “Магістраль”двічі проводило посипання піщано-соляною сумішшю Східницького перевалу: перший раз о 2 годині ночі, вранці з 7.40 до 8.40 була проведена другу підсипка та очищення траси від снігу. На напрямку Меденичі-Дрогобич-В.Гаї дорожники також працювали на трасі двічі - о першій та о третій годині ночі. Філія “Дрогобицький райавтодор” з 24.00 год. прочищала дороги в селах Лішня, Брониця, Лужок, у гірській частині району, а зранку наступного дня (з 09.00 год.) - в напрямку с. Уличне.
Аналіз роботи дорожніх служб проводиться як з допомогою системи GPS, так під час виїздів на найбільш проблемні ділянки автошляхів району.













