Сьогодні, 29 січня, у світлиці міської Ратуші відбулася офіційна зустріч з делегацією Латвійської Республіки, в якій взяли участь з української сторони міський голова Тарас Кучма, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор, керівництво міста. Латвійську делегацію очолив депутат Сейму Латвії, голова депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Україною, секретар комітету з державного управління та місцевого самоврядування Айнарс Межуліс.
Між Дрогобичем і латвійським містом Смілтене вже є значні напрацювання, а саме налагоджена успішна співпраця у галузі культури, про це у своїй промові наголосив міський голова Дрогобича.
У свою чергу латвійські гості подякували за теплий прийом та висловили свої побажання у подальшій співпраці, зокрема в соціальній та економічній сферах. Так латвійська сторона готова безкоштовно приймати в себе на реабілітацію українських військових та дітей воїнів АТО, для цього урядом Латвії виділено більше п’яти мільйонів євро. Є перспектива розвитку взаємовигідних відносин фермерських господарств, які спеціалізуються на вирощуванні екологічно чистих фруктів та ягід.
Голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор подякував латвійській делегації за розуміння тих проблем, з якими зараз стикається наша країна та бажання допомогти, адже реформи, які нас очікують, в Латвії відбулися ще в 2008-2009 роках.
Підводячи підсумок зустрічі Айнарс Межуліс висловив думку, що дружба існує не між державами чи містами, а між людьми і наші народи мають багато спільного, адже були в складі унітарної держави і прагнення до незалежності, до суверенітету об’єднувало наших людей, тому вони так розуміють проблеми один другого.













