» Інформація » Торік на Дрогобиччині у ремонт доріг вклали близько 14 мільйонів гривень

Торік на Дрогобиччині у ремонт доріг вклали близько 14 мільйонів гривень

Автор: admin1 от 10-02-2016, 13:00
 (голосів: 0)

Торік на Дрогобиччині у ремонт доріг вклали близько 14 мільйонів гривеньУ 2015 році на Дрогобиччині провели ремонт доріг загального значення, а також відремонтували 26 комунальних доріг на території 14-ти сільських рад. Про це розповів голова Дрогобицької районної державної адміністрації Максим Лісогор у вівторок, 9 лютого, під час звіту про виконану роботу у 2015 році.
За словами Максима Лісогора, відремонтували 6 ділянок на дорогах загального користування району. Зокрема, на ремонт ділянки Стебник-Доброгостів-Уличне торік виділили 12 млн грн. Відремонтували і дві ділянки шляху Нижанковичі-Стрий. Також, як повідомив очільник Дрогобицького району, ще 195 тис грн вклали у ремонт шляху Вороблевичі-Рихтичі. Відремонтували й автодорогу в смт. Меденичі та селі Ріпчиці.
Також Максим Лісогор повідомив, що здійснили ремонт 26-ти комунальних доріг на території 14-ти сільських рад на загальну суму 1,5 млн грн. Так , відремонтували дороги на території Бистрицької, Болехівської, Броницької, В. Гаївської, Волянської, Волощанської, Грушівської, Дережицької, Михайлевицької, Модрицької, Почаєвицької, Снятинської, Станильської районних рад.

Торік на Дрогобиччині у ремонт доріг вклали близько 14 мільйонів гривень

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua