» Інформація » Львівщина та Угорщина планують співпрацювати в галузі економіки

Львівщина та Угорщина планують співпрацювати в галузі економіки

Автор: admin1 от 10-02-2016, 15:03
 (голосів: 0)

Львівщина та Угорщина планують співпрацювати в галузі економікиПро двосторонню співпрацю у культурній, гуманітарній та економічній сфері йшлося у середу, 10 лютого, під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з Генеральним консулом Угорської Республіки у м. Ужгород Йожефом Бугайлом.
Передусім Олег Синютка привітав Йожефа Бугайла з офіційним вступом на посаду Генерального консула Угорської Республіки в Ужгороді. Відзначивши при цьому, що між Угорщиною та Львівщиною налагоджена активна співпраця.
"Ми маємо надзвичайно добрі стосунки з Генеральним консульством Угорщини і я сподіваюся, що Ваше призначення стане ще одним позитивним імпульсом у нашій співпраці. Запорукою такої доброї роботи є те, що у нас на Львівщині активно працює почесний консул Угорщини, яка докладає чималих зусиль для налагодження українсько-угорської співпраці",- зазначив керівник області.
Олег Синютка також наголосив, що слід налагодити тісніші взаємини в економічній сфері.
У свою чергу Йожеф Бугайла повідомив, що невдовзі в Ужгороді розпочне роботу аташе з питань зовнішньої економічної співпраці, що стане поштовхом для розвитку саме економічних зв'язків.
"Ми запрошуємо аташе з візитом першою відвідати нашу область. Ми представимо потенціал Львівщини та готові надати конкретні пропозиції для інвестицій, - запропонував Олег Синютка. - Важливо те, що в країну, яка зараз воює за свою незалежність залучаються нові інвестиції. Ми це бачимо на прикладі Львівщини, куди приходять потужні іноземні компанії".
Окрім цього, сторони домовилися організувати прес-тур для журналістів обох держав. Також керівник області запросив творчі колективи Угорщини взяти участь у міжнародних культурних заходах на Львівщині.
Водночас очільник Львівської ОДА висловив вдячність угорській стороні за допомогу у період протистояння російській агресії.
"Угорщина повинна підтримувати європейські прагнення України. Наша держава і надалі допомагатиме українцям зберегти свою територіальну цілісність", - сказав Йожеф Бугайла. Водночас він розповів, що торік в Угорщині перебували на лікуванні українські військові, а також відпочивали діти учасників АТО. Минулоріч в Угорщині побувало близько 700 дітей учасників АТО, в тому числі 96 дітей зі Львівщини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua