» Інформація » На Львівщині стартувала лісокультурна кампанія: посадили близько мільйона сіянців

На Львівщині стартувала лісокультурна кампанія: посадили близько мільйона сіянців

Автор: admin2 от 14-03-2016, 10:40
 (голосів: 0)

На Львівщині стартувала лісокультурна кампанія: посадили близько мільйона сіянцівНа території державних лісогосподарських підприємств розпочалася весняна лісокультурна кампанія. В перший тиждень її проведення підприємства Львівського ОУЛМГ створили лісові насадження на площі понад 200 га, де висаджено близько 1 мільйона сіянців головних лісоутворюючих деревних порід. 

Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.  

З метою громадського контролю за якістю проведення лісокультурних робіт на сайтах державних лісогосподарських підприємств управління та офіційному сайті Львівського ОУЛМГ http://www.lvivlis.com.ua/uk/Lisovidnovluvalny_roboty/ висвітлено зведені відомості проектів лісових культур та природного поновлення на 2016 рік.

В цьому році, уже традиційно 11-й рік поспіль, проводитиметься всеукраїнська акція "Майбутнє лісу у твоїх руках", яка стартує  21 березня у "Всесвітній день лісівництва". 

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує громадськість долучитися до весняної акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" та взяти  участь у садінні лісових культур та інших заходах, які будуть заплановані в рамках акції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua