Питання роботи агропромислового комплексу району та готовності до весняно-польових робіт обговорювалося сьогодні на нараді, яку провів голова райдержадміністрації Максим Лісогор. Керівник управління АПР Зеновій Кебза повідомив, що господарства, в основному, забезпечені насінням і мінеральними добривами та при сприятливих погодних умовах готові вийти в поле. На даний час проводиться уточнення структури посівних площ з урахуванням стану озимих (за попередніми даними, із засіяних 2488 га ріпака належно перезимувало 2300 га) Як повідомив Зеновій Кебза, під зернові планується задіяти 2150 га, на 1000 га. в цьому році очікується збільшення посівних площ.
Голова райдержадміністрації дав завдання зосередити увагу на інвентаризації та створенні карти земель , визначивши землі, які не використовуються.
Максим Лісогор також доручив у рамках проведення весняної толоки скоординувати дії усіх служб району для належної організації благоустрою та прибирання, в тому числі, за пропозицією служби зайнятості, за рахунок громадських робіт. Ще одним важливим завданням, на якому зупинився голова РДА, є проведення лісокультурної кампанії. Керівники лісогосподарських підприємств району повинні подати до райдержадміністрації детальну інформацію, де на території району буде проводитися садіння лісових культур. До кампанії традиційно приєднаються школярі та держслужбовці.













