» Інформація » Вчора очільники Дрогобицького та Сколівського районів садили ліс

Вчора очільники Дрогобицького та Сколівського районів садили ліс

Автор: admin2 от 6-04-2016, 12:08
 (голосів: 1)

Вчора очільники Дрогобицького та Сколівського районів садили ліс5 квітня на межі районів на території Національного природного парку “Сколівські Бескиди” була організована символічна подія під егідою Всеукраїнської акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”. Молоді саджанці лісових культур посадили голови Дрогобицької та Сколівської райдержадміністрацій Максим Лісогор та Ігор Свистун, голови районних рад Михайло Сікора та Микола Романишин, їхні заступники Володимир Шутко і Володимир Стецівка, керівництво заповідника.

Під час зустрічі керівники також обговорили перспективи будівництва дороги Східниця — Сколе, яка, окрім поліпшення транспортного сполучення для місцевих мешканців, сприятиме розвитку туристичної галузі краю. Як відомо, на цьому маршруті знаходиться чимало рекреаційно та туристично привабливих об'єктів: курорт Східниця, наскельна фортеця “Тустань”, НПП “Сколівські Бескиди” тощо.

Вчора очільники Дрогобицького та Сколівського районів садили ліс

Вчора очільники Дрогобицького та Сколівського районів садили ліс


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua