5 квітня на межі районів на території Національного природного парку “Сколівські Бескиди” була організована символічна подія під егідою Всеукраїнської акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”. Молоді саджанці лісових культур посадили голови Дрогобицької та Сколівської райдержадміністрацій Максим Лісогор та Ігор Свистун, голови районних рад Михайло Сікора та Микола Романишин, їхні заступники Володимир Шутко і Володимир Стецівка, керівництво заповідника.
Під час зустрічі керівники також обговорили перспективи будівництва дороги Східниця — Сколе, яка, окрім поліпшення транспортного сполучення для місцевих мешканців, сприятиме розвитку туристичної галузі краю. Як відомо, на цьому маршруті знаходиться чимало рекреаційно та туристично привабливих об'єктів: курорт Східниця, наскельна фортеця “Тустань”, НПП “Сколівські Бескиди” тощо.













