Про те, як в районі відбувається прибирання територій населених пунктів, лісів, річок, придорожніх смуг від сміття та на які об’єкти ще потрібно звернути увагу йшлося на нараді, яку провів заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник.
Особливу увага необхідно приділити наведенню порядку в населених пунктах району, автошляхах та дорогах як державного так і місцевого значення, зокрема несанкціонованих сміттєзвалищах поблизу естакади дороги Дрогобич – Стрий, «серпантину» в напрямку Самбора, русла річок Бистриця на ділянці від Урожа до Підмонастирка та Летнянка в районі моста в Меденичах.
І хоч загальна толока відбудеться 15 квітня, роботи з благоустрою тривають вже з настанням теплої погоди, зокрема за інформацією директора філії «Дрогобицький райавтодор» Сергія Грибанова, дорожні працівники приймають активну участь у наведенню порядку на узбіччях доріг Трускавець-Львів та Дрогобич-Самбір, але попросив представників поліції звертати більше уваги на стімттєвози, які не обладнані тентами.
Директор Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс» Богдан Захарко та головний лісничий ДП «Дрогобицький лісгосп» Василь Кінаш розповіли, що їх господарства активно проводять висадку дерев (про що ми постійно інформуємо), в цьому допомагають громадські організації, навчальні заклади, мешканці району. Також проводиться прибирання в лісових зонах відпочинку біля села Солонсько та міста Трускавця, облагородження території та встановлення маршрутних знаків водоспаду Лазний, поблизу села Довге Гірське.
Як інформував директор Дрогобицького МРЦЗ Богдан Волошин, центром зайнятості з сільськими радами укладаються договори на громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру. Для організації робіт по благоустрою населених пунктів району, впорядкуванню придорожніх смуг планується залучити близько 300 чоловік з числа безробітних.













