» Інформація » У Карпатах провели еко-акцію: зібрали майже 2 тонни сміття

У Карпатах провели еко-акцію: зібрали майже 2 тонни сміття

Автор: admin1 от 11-04-2016, 15:54
 (голосів: 0)

У Карпатах провели еко-акцію: зібрали майже 2 тонни сміттяУчасники екологічної акції "Хочу жити у чистій країні" прибрали понад 800 м засміченої території вздовж річки Славка поблизу сіл Волосянка і Славське, що у Сколівському районі.
За словами заступника начальника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталії Табаки, загалом активісти зібрали та вивезли близько двох тонн сміття.
"Ми організували цю еко-акцію, аби привернути увагу до глобальної проблеми забруднення Карпат, - розповіла Наталія Табака, - а також для того, щоб закликати місцевих мешканців та гостей Сколівщини шанувати природу". 
Захід організували працівники управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, готельно-відпочинкового комплексу "Вежа Ведмежа", підприємці Славська Олега Винника та Богдана Мичка. До прибирання Сколівського району також долучилась студенти Львівського інституту економіки та туризму.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua