» Інформація » На охорону довкілля цьогоріч виділили 32 мільйони гривень з обласного бюджету

На охорону довкілля цьогоріч виділили 32 мільйони гривень з обласного бюджету

Автор: admin1 от 27-04-2016, 09:47
 (голосів: 0)

На охорону довкілля цьогоріч виділили 32 мільйони гривень з обласного бюджетуУ вівторок, 26 квітня, на сесії Львівської обласної ради депутати затвердили Програму охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки. Її представив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник.
Загальний обсяг фінансування Програми на 2016 рік становить 291,4 млн грн, з яких 32 млн грн виділять з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, 254 млн грн – Державного бюджету України (Державного фонду охорони навколишнього природного середовища) та ще 5 млн грн – з місцевих бюджетів.
"Ця програма спрямована на екологічне оздоровлення природного середовища Львівщини. І її реалізація, зокрема, сприятиме дотриманню екологічної безпеки в області та охорони довкілля", - розповів Руслан Гречаник.
За його словами, серед основних завдань Програми – поліпшення екологічного стану поверхневих вод басейнів рік, вирішення проблем утилізації та переробки відходів, а також розвиток природно-заповідного фонду, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття. Її виконання передбачає й організацію системи екологічного моніторингу та інформаційного забезпечення природоохоронної діяльності, еколого-просвітницьку діяльність, розвиток і поглиблення міжнародного співробітництва у природоохоронній сфері.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua