» Інформація » За контрабанду лісу керівників держлісгоспів звільнятимуть з роботи

За контрабанду лісу керівників держлісгоспів звільнятимуть з роботи

Автор: admin1 от 26-05-2016, 16:09
 (голосів: 1)

За контрабанду лісу керівників держлісгоспів звільнятимуть з роботиУ середу, 25 травня, у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась робоча нарада щодо ситуації, яка склалася зі затримкою вагонів з лісоматеріалами круглими на залізничних станціях, зокрема по ст. Чоп. Про це повідомив начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека.
"Під час наради ми попередили керівників лісогосподарських підприємств щодо неухильного дотримання вимог Закону України, які стосуються підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів, - зазначив Анатолій Дейнека. - Зокрема наголошено, що у разі виявлення порушень цього Закону правоохоронними та митними органами ДФС до директорів держлісгоспів будуть вживатися суворі міри дисциплінарного впливу аж до звільнення зі займаної посади".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua