» Інформація » За І квартал 2016 року залучено 3,5 млн доларів США інвестицій

За І квартал 2016 року залучено 3,5 млн доларів США інвестицій

Автор: admin2 от 7-06-2016, 09:32
 (голосів: 0)

За І квартал 2016 року залучено 3,5 млн доларів США інвестиційВ економіку Львівщини за три місяці 2016 року залучено інвестицій – 3,5 млн дол США. Динаміка прямих іноземних "вливань" у порівнянні з відповідним періодом минулого року зросла на 39%. Найбільшими інвесторами є Іспанія, Данія, Австрія, Кіпр, Німеччина, Польща.

Про це повідомляє департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації.

Обсяг прямих іноземних інвестицій за 2015 рік склав 1 млрд 248 млн 141тис доларів США, з них найбільше наша область отримала від Польщі, Кіпру, Австрії та Німеччини. Найбільше іноземного капіталу направлено в м. Львів, Кам’янка-Бузький, Буський, Стрийський райони.

"Серед нових інвесторів та тих, які розширяються, – Fujikura, Nexans, HIMA, Galicia Greenery, Simuger та інші. Ними вже створено близько 900 робочих місць, а загалом планується більше 5 000. Крім того, ми активно співпрацюємо з інвесторами, які ще не розпочали діяльність в області, серед них: Padav Group, Bombardier, Campos, Hyundai Corporation, Farm Classens, Green Farm, Dunapack Packaging. Не залишаємо поза увагою й інвесторів, які вже працюють в області: компанії – Датський текстиль, Леоні, ОДРІ, Галіція-трейд, Яблуневий дар, Бадер Україна, Д-Мікс та інші", - розповів начальник управління інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис.

Щоб залучити нових інвесторів управління співпрацює з бізнес-асоціаціями, посольствами, консульствами, здійснює пошук великих підприємств, які створюють значну кількість робочих місць.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua