» Інформація » У військово-патріотичній грі "Сокіл" Дрогобиччину представляє рій з села Рихтичі

У військово-патріотичній грі "Сокіл" Дрогобиччину представляє рій з села Рихтичі

Автор: admin1 от 14-06-2016, 12:34
 (голосів: 0)

У військово-патріотичній грі "Сокіл" Дрогобиччину представляє рій з села РихтичіУ понеділок, 13 червня, у місті Сколе відбулося урочисте відкриття обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Вона зібрала 27 роїв з районів та міст Львівщини, а також команди із Рівненщини, Дрогобиччину на грі представляє рій з Рихтич. 
Про це повідомили у відділі молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.
Протягом наступних чотирьох днів учасники змагатимуться у таких напрямках: стройова підготовка, перетягування линви, проходження смуги перешкод, інтелектуальні змагання з історії України за зразком "Що? Де? Коли?", мистецькій сфері, наданні першої долікарської допомоги з використанням елементів рятувальних робіт.
Переможець гри представлятиме Львівщину на Всеукраїнському етапі, який планують провести на базі Українського дитячого центру "Молода гвардія" в Одесі.

У військово-патріотичній грі "Сокіл" Дрогобиччину представляє рій з села Рихтичі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua