26 червня у с.Верхній Дорожів з ініціативи та за кошти громади відкрили пам'ятник Тарасові Шевченку. У заході взяли участь заступник голови районної ради Володимир Стецівка, депутат обласної ради Михайло Задорожний. Перед односельцями також виступили Дорожівський сільський голова Богдан Дмитрів, директор місцевої школи Ігор Макух.
Погруддя Тараса Шевченка встановили у центрі села, яке є батьківщиною генерал-хорунжого УПА Дмитра Грицая (Перебийноса), державного секретаря внутрішніх справ ЗУНР Івана Макуха. Священики здійснили чин освячення пам'ятника. Місцеві самодіяльні митці виконали твори Тараса Шевченка “Заповіт”, “Реве та стогне Дніпр широкий”, “Псалми Давидові” та “Розрита могила”.













