» Інформація » Ветерани УПА отримали грошову допомогу

Ветерани УПА отримали грошову допомогу

Автор: admin1 от 4-07-2016, 13:05

Ветерани УПА отримали грошову допомогуУ рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки 1747 ветеранів Української Повстанської Армії, вдів (вдівців) політв’язнів та вдів (вдівців) УПА до Дня Героя отримали матеріальну допомогу в розмірі по 1000 гривень.
Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.
За словами директора департаменту Василя Мартиняка, надали грошову допомогу і 3754 малозабезпеченим громадянам області на суму 5 559 900 гривень. Відшкодували також витрати на поховання 24 учасників національно-визвольних змагань на загальну суму 32 500 гривень. Надали фінансову підтримку громадським організаціям інвалідів та ветеранів, політичних в’язнів та репресованих, культурно-просвітницьким організаціям, які виконують соціальні функції та мають статус обласних, для здійснення їх статутної діяльності на суму 133 500 гривень. А малозабезпеченим громадянам області, а саме 276 особам, надали одноразову адресну допомогу на суму 355 700 гривень.
Як зазначив Василь Мартиняк, до кінця цього року у межах Програми планують використати ще 14 098 500 грн, з яких 5 988 900 передбачено на виплату допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян.