» Інформація » Журналістів запрошують до участі у конкурсі про висвітлення "Децентралізаційного марафону"

Журналістів запрошують до участі у конкурсі про висвітлення "Децентралізаційного марафону"

Автор: admin1 от 13-07-2016, 12:42
 (голосів: 0)

Журналістів запрошують до участі у конкурсі про висвітлення "Децентралізаційного марафону"Асоціація міст України оголосила конкурс серед регіональних засобів масової інформації на краще висвітлення заходів Всеукраїнської акції "Децентралізаційний марафон". Про це повідомив виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Абаімов.
За словами Василя Абаімова, конкурс має на меті залучити регіональні ЗМІ до просування децентралізаційної реформи, висвітлення процесу об’єднання та формування спроможних громад, поширення інформації про життя громад після об’єднання, їх успіхи та розвиток.
Конкурс проводитимуть у кожній області окремо. Організатори – регіональні відділення Асоціації міст України.
Номінації конкурсу:
- Публікація в друкованих або Інтернет ЗМІ;
- Телевізійна програма (або серія програм);
- Радіопрограма (або серія програм).
Для участі потрібно подати на електронну адресу Львівського регіонального відділення АМУ lvivrbauc@gmail.com заявку та матеріали, що були опубліковані або вийшли в ефір у період липень-жовтень 2016 року у регіональних медіа (державних, комунальних, приватних). Головна вимога – змістовне висвітлення "Децентралізаційного марафону".
Календар проведення онкурсу:
- прийом публікацій 4 липня – 4 жовтня;
- оголошення переможців в областях – 15 листопада;
- церемонія нагородження переможців в областях – листопад;
- спеціальний захід АМУ для журналістів регіональних ЗМІ у Києві – грудень.
Переможці Конкурсу, визначені у кожній області, отримають грошові премії та будуть запрошені в Київ на спеціальний захід для регіональних ЗМІ.
Зазначимо, "Децентралізаційний марафон" стартував 21 червня в Одесі під час ХІІ Українського муніципального форуму у присутності майже 250 голів громад з усіх регіонів України. Цю всеукраїнську акцію ініціювала Асоціації міст України з метою активізації та стимулювання процесу об’єднання і формування спроможних громад.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua