» Інформація » В цьому році до РДА надійшло понад 400 звернень громадян

В цьому році до РДА надійшло понад 400 звернень громадян

Автор: admin2 от 22-07-2016, 11:16
 (голосів: 0)

В цьому році до РДА надійшло понад 400 звернень громадянВсього у І півріччі 2016 року в райдержадміністрацію надійшло 423 звернення громадян. З них, від мешканців району на Урядову гарячу лінію надійшло 117 звернень, на лінію "112" — 178.

За І півріччя 2016 року в райдержадміністрацію надійшло 3 звернення від народних депутатів України, 4 - від депутатів обласної ради, 8 звернень від депутатів районної ради.

30% від усіх письмових звернень громадян, які надійшли до райдержадміністраціюї, становлять звернення про надання матеріальної допомоги.

Порівняно з 2015 роком кількість звернень громадян, які надійшли у райдержадміністрацію за І півріччя 2016 року, збільшилась на  1,2 %.

Звернення стосувалися таких питань:

- комунального та дорожнього господарства

40

- освіти, виховання, навчання дітей, робота навчальних закладів

15

- охорони здоров’я

3

- праці

-

- соціального захисту

135

- забезпечення законності та правопорядку

-

- пасажирських перевезень

43

- земельні

80

Частина громадян звертаються до органів влади вищого рівня та на урядову «гарячу» лінію через та, що не задоволені вирішенням місцевими органами влади їх звернень, пов’язаних з розпаюванням землі, виділенням земельних ділянок під ОСГ, приватизацією землі та соціальних питань тощо.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua