Як уже повідомлялося, Команда, яка працює у Міжнародному центрі миротоворчості та безпеки на Яворівському полігоні і координує свою роботу з Міністерством оборони України, на початку липня здійснила свій перший візит на Дрогобиччину для налагодження співробітництва. Сьогодні Команда повернулася в наш регіон. Відбулася їхня зустріч з головою райдержадміністрації Володимиром Шутком, під час якої було узгоджено план перебування та завдання місії на Дрогобиччині. Голова райдержадміністрації також подякував представникам США за ту підтримку і допомогу, яку їхня країна надає Україні у цей важкий час. Після спілкування в райдержадміністрації начальник відділу культури і туризму Надія Козар організувала для гостей екскурсію краєм.
Завтра Команда військово-цивільного співробітництва 8332 відвідає Другий спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, який розташований у Дрогобичі. Йдеться про налагодження співробітництва Центру з Яворівським полігоном у плані навчання українських військових, зокрема, щодо розмінування територій.













