» Інформація » Центр зайнятості » В Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості презентували ТзОВ «Бадер Україна»

Автор: admin1 от 4-09-2017, 09:19

В Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості презентували ТзОВ «Бадер Україна» Днями у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбулася презентація роботодавця - завітали представники німецької компанії «Бадер Україна», яка є визнаним лідером у виготовленні шкіряних автомобільних салонів. Основним видом діяльності цього підприємства є виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів AUDI та BMW.

Менеджер з персоналу, Яна Савчук проінформувала присутніх на заході безробітних про наявні вакансії, вакансії для інвалідів, зокрема: швачка, закрійник, контролер якості, контролер-приймальник, оператор стригального залу. Компанія пропонує працевлаштування як з досвідом роботи, так і без нього. Представник підприємства закликала учасників не боятись влаштовуватись на роботу, адже необхідним навичкам можуть навчити вже безпосередньо на виробництві. А також поблизу Львова функціонує спеціальний тренінговий центр, де практично за два тижні можна опанувати новий фах і почати працювати на серійному виробництві. Окрім цього, компанія пропонує офіційне працевлаштування та високу заробітну плату, можливість кар'єрного зросту та зручні умови праці. Яна Савчук також ознайомила присутніх з технологічним процесом швейного підприємства, показала фільм "презентація підприємства" та в повному обсязі дала вичерпні відповіді на питання які виникали в учасників заходу. Більшість із них зацікавились пропозиціями компанії, тому залишили свої контакти та домовились про зустріч безпосередньо на підприємстві.