» Інформація » Центр зайнятості » Готові надавати правову допомогу

Готові надавати правову допомогу

Автор: admin2 от 17-01-2018, 17:16

Готові надавати правову допомогуУ Дрогобицькій МРФЛОЦЗ пройшов захід за участю заступника начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Петра Габрівського, який проінформував безробітних, що у бюро можна отримати первинну правову допомогу, яка включає : надання правової інформації, юридичні консультації, складання документів правового характеру (крім процесуальних) та безоплатну вторинну правову допомогу. Вторинна правова допомога – це захист від обвинувачення та представництво у суді, на яку мають право соціально - вразливі групи населення: малозабезпечені, інваліди, малолітні, неповнолітні, учасники АТО, ветерани війни, внутрішньо переміщені особи, особи з обмеженою працездатністю, недієздатні особи та пенсіонери. На сьогоднішній день бюро є державною установою, що об’єднує всеукраїнську мережу юристів, які готові надавати правову допомогу, захищати законні права та інтереси громадян.

Іванна Кушнір, заступник начальника відділу активної

підтримки безробітних Дрогобицької міськрайонної філії

Львівського обласного центру зайнятості