» Інформація » Центр зайнятості » Вчимося та працюємо на позитивний результат

Вчимося та працюємо на позитивний результат

Автор: admin1 от 19-02-2018, 16:05

Вчимося та працюємо на позитивний результатВ Дрогобицькій міськрайонній філії Львівського обласного центру зайнятості щоп’ятниці проходить навчання фахівців котрі надають послуги особам, які звертаються у пошуку роботи та роботодавців, що мають потребу у кадрах 16 лютого обговорювалося питання працевлаштування учасників АТО та молоді до 35 років. Директор філії Богдан Волошин окреслив цілу низку заходів для покращення надання якісних, результативних послуг для такої категорії клієнтів. А це уміння мотивації до пошуку роботи, тісна співпраця з роботодавцем, якісний підбір кадрів. Начальники відділів  охарактеризували роботу щодо надання якісних послуг кожного відділу зокрема, а також із кожним учасником АТО, оскільки їх на сьогоднішній день перебуває  на обліку у службі зайнятості 30 осіб. Заступник директора Галина Петречко наголосила що налаштування на активний пошук роботи  починати з перших днів звернення, а це ціла низка заходів:  семінари  з техніки пошуку роботи, Дні відкритих дверей,  ярмарки вакансій, зустрічі з роботодавцями для підвищення їх конкурентоспроможності на регіональному  ринку праці. Що стосується молоді, то вони можуть реалізовувати творчий потенціал у сфері бізнесу. Інформувати їх про те, що за сприянням центру зайнятості вони мають можливість освоїти навчальну програму «Основи підприємницької діяльності», скласти бізнес-план та отримати одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи, адже підприємництво для багатьох це вихід із ситуації, в який людину заганяє безробіття. Для тих хто не може, забезпечити свою професійну самореалізацію, формувати в собі поглиблені професійні знання, уміння, навички фахівці повинні зосереджувати їхню увагу на те, що вони мають можливість опанувати нові, сучасні та необхідні на ринку праці професії, які можна здобути в учбових закладах які пройшли відбір та ЦПТО ДСЗ. Особливу увагу, сказала Галина Петречко, слід звернути на ведення співбесіди з клієнтом, визначення оцінки потреб та цілей. До кожного клієнта  мати індивідуальний підхід як до особистості, поважати конфіденційність, проявляти терпіння та спокій. Завершенням навчання були підсумки роботи та перегляд повчальних фільмів «Роботадля ветеранів АТО», «Працевлаштування молоді», «Літнє працевлаштування молоді».