» Інформація » Центр зайнятості » Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю в літньому таборі «Світанок»

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю в літньому таборі «Світанок»

Автор: admin1 от 16-08-2018, 15:47

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю в літньому таборі «Світанок»Уже зовсім мало залишилося до початку навчального року, але молодь продовжує набиратися сил та енергії в літніх оздоровчих таборах. 16 серпня фахівці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості приїхали розповісти про світ професій, про те, які вони цікаві і скільки їх багато, які актуальні на ринку праці, а котрі вже не користуються попитом,  скільки професій є нових  про які ще і не чули. Тому вибір професії не слід відкладати на потім. Вже  змалку потрібно націлювати дітей  на вибір  свого  професійного шляху. Вибір  такої професії, яка б відповідала інтересам, нахилам, і особливостям молодої людини. Це  завдання досить складне  і не завжди під силу підліткам. Тому саме, щоб підтримати учнівську молодь і було проведено такий виїзний профорієнтаційний захід для дітей з використанням мобільного центру зайнятості в літньому таборі ДЗ санаторного типу «Світанок» с. Станиля урочище Помірки Дрогобицького району.  Метою  заходу було  формування у школярів мотивації до свідомого і зваженого вибору майбутньої професії,  позитивного ставлення до різних професій, популяризація актуальних професій. Під час заходу   начальник відділу активної підтримки безробітних  ознайомила дітей із Класифікацією професій, Формулою вибору професії, станом  сучасного ринку праці, діти мали змогу переглянути відеоролики про професії.  Захід проходив в ігровій та розважальній формі, діти активно брали участь в різноманітних конкурсах які заохочувалися призами. У заході взяв участь  наш соціальний партнер -  відділ «Дрогобицького бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заступник начальника Петро Габрівський розповів дітям про професію «юриста»,  а також наголосив на тому, що  свої права та обов’язки повинні знати не тільки професійні юристи а й всі громадяни. Було також проведено ряд правопросвітницьких ігротек «Живий кросворд», «Допоможи казковому герою», «Правове дерево».